Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Alexsay feat Legee si Antid8t - Bacauwood

In jos 
AutorMesaj
wrock

wrock


Numarul mesajelor : 110
Data de inscriere : 07/05/2009

Alexsay feat Legee si Antid8t - Bacauwood Empty
MesajSubiect: Alexsay feat Legee si Antid8t - Bacauwood   Alexsay feat Legee si Antid8t - Bacauwood Icon_minitimeJoi Ian 14, 2010 11:53 pm

By Alexsay

Femeile (Greu subiect)

Exista 3 tipuri de femei pe lumea asta:

Primul tip este "Femeia Curva".
Este genul de femeie care se fute pe bani sau pentru a obtine anumite beneficii.

Al doilea tip este "Femeia Independenta".
Ea este genul de femeie de care orice barbat are nevoie... Ea este cea care ii da incredere, putere, vointa, viata, motive de a progresa, dar, totodata, dragoste si afectiune sincera. Este genul de femeie care poate fi ea insasi pentru ca nu depinde de nimeni si totul depinde doar de ea... Intr-un cuvant este FEMEIE. (ai putea zice este femeie in adevaratul sens al cuvantului Very Happy zic eu)

Al treilea si ultimul tip este "Femeia Fetitza".
Este genu de femeie care inca are nevoie de mami pentru a lua o decizie sau pentru a-si alege iubitul. Este cea care inca crede in mos craciun, zane fermecate, printi, unicorni si baieti cu bani si intentii serioase.

Stiu am fost cam direct, dar na... asta e treaba!
De ce am scris asta? Nu stiu. Pur si simplu aveam ideea asta in cap de ceva vreme si m-am gandit sa o impart cu voi.
Se yaa. One Love

Auditie Placuta !