Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Dansez cu pozele vechi

In jos 
+13
wrock
argy
_bLu_
Tiby*
Iry_
sNap
GAIE
Cata
Pfa
Jenu
H3ro!n77
Alexavor
Alexsay:Love
17 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Alexsay:Love
Admin
Alexsay:Love


Numarul mesajelor : 79
Data de inscriere : 13/03/2009
Localizare : Bacau

Dansez cu pozele vechi Empty
MesajSubiect: Dansez cu pozele vechi   Dansez cu pozele vechi Icon_minitimeVin Mar 13, 2009 11:28 am

Dansez cu pozele vechi 00_ves12
Dansez cu pozele vechi 00_ves13
Track List

01. Intro feat. DJ Wicked
02. Alb Negru feat. Camuflaj & Anda
03. Atunci…Acum feat. DJ Twist
04. Asta-i pentru noi
05. Liber sa aleg feat. Feli
06. Fa-ti timp
07. Caracter de piatra feat. DJ Wicked
08. Ne inchinam feat. Cumicu & DJ Maka
09. Dansez cu pozele vechi
10. Ramai cu noi Tata
11. N-o sa ma vezi
12. Am sa mor odata cu… feat. Katana
13. 87.26 mai…07.2 iulie
14. Hip Hop Show (skit)
15. Diferenta feat. DJ Wicked
16. Tipic mie
17. Loc mai bun feat. Cainele aka So’Ldat
18. ”Fericitul” feat. Masteru
19. Impreun

Download

Albumul se poate gasii si pe suport Cd la pretul de 24 de lei (toate taxele incluse totu e la vedere)
Pentru comenzi trimiteti un email la adresa comenzivescan@yahoo.com impreuna cu Numele complet , Adresa completa (+ cod postal) si nr de cd-uri dorite
Sus In jos
http://alexsayblogu.blogspot.com
Alexavor

Alexavor


Numarul mesajelor : 18
Data de inscriere : 28/03/2009
Varsta : 30
Localizare : Suceava

Dansez cu pozele vechi Empty
MesajSubiect: Re: Dansez cu pozele vechi   Dansez cu pozele vechi Icon_minitimeSam Mar 28, 2009 9:33 pm

Super tare albumul Mad
Sus In jos
H3ro!n77




Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 20/03/2009

Dansez cu pozele vechi Empty
MesajSubiect: Re: Dansez cu pozele vechi   Dansez cu pozele vechi Icon_minitimeSam Mar 28, 2009 9:48 pm

da.. n-o sa ma vezi, asta-i pentru, caracter de piatra sau alte mel.... adevarate rau
Sus In jos
Alexavor

Alexavor


Numarul mesajelor : 18
Data de inscriere : 28/03/2009
Varsta : 30
Localizare : Suceava

Dansez cu pozele vechi Empty
MesajSubiect: Re: Dansez cu pozele vechi   Dansez cu pozele vechi Icon_minitimeDum Mar 29, 2009 12:47 pm

"fericitul" e tare Mad
si pasari calatoare Mad
Sus In jos
Jenu

Jenu


Numarul mesajelor : 33
Data de inscriere : 11/05/2009
Varsta : 32
Localizare : Ludus/Mures

Dansez cu pozele vechi Empty
MesajSubiect: Re: Dansez cu pozele vechi   Dansez cu pozele vechi Icon_minitimeLun Mai 11, 2009 7:51 pm

"87.26 mai...07.2 iulie" - piesa mea preferata de pe album - e cea care rupe cel mai bine.

Nu zic ca restul nu`mi plac ... altfel nu intram pe forum - toate sunt facute cu cap, suna bine chiar f bine.
Sus In jos
Pfa




Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 13/05/2009
Localizare : Craiova,România.

Dansez cu pozele vechi Empty
MesajSubiect: Re: Dansez cu pozele vechi   Dansez cu pozele vechi Icon_minitimeVin Mai 15, 2009 5:50 pm

Omul e bun.
Sus In jos
Cata

Cata


Numarul mesajelor : 14
Data de inscriere : 16/05/2009
Varsta : 34
Localizare : Austria

Dansez cu pozele vechi Empty
MesajSubiect: Re: Dansez cu pozele vechi   Dansez cu pozele vechi Icon_minitimeSam Mai 16, 2009 5:45 pm

toate piesele semnate Vescan merita ascultate din inima...pt mine cel mai bun MC...faci o treaba ft buna...salutari din austria-oradea Wink
Sus In jos
GAIE

GAIE


Numarul mesajelor : 18
Data de inscriere : 16/05/2009
Varsta : 35
Localizare : Arad

Dansez cu pozele vechi Empty
MesajSubiect: Re: Dansez cu pozele vechi   Dansez cu pozele vechi Icon_minitimeSam Mai 16, 2009 5:47 pm

Cel Mai Adevarat si Reusit Album din cate am ascultat pana acum!

Multa Sanatate Vescan Si La Mai Multe Albume

Sa Ne Traiesti Fratioare Esti Un Adevarat Geniu In Rappul Romanesc!
Sus In jos
http://hip-hap.peperonity.com
sNap

sNap


Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 07/06/2009

Dansez cu pozele vechi Empty
MesajSubiect: Re: Dansez cu pozele vechi   Dansez cu pozele vechi Icon_minitimeDum Iun 07, 2009 11:50 pm

frumos album
succes
sper sa ajungi unde iti doresti
Sus In jos
Iry_




Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 10/10/2009

Dansez cu pozele vechi Empty
MesajSubiect: sal. am trimis si io mail si nu am primit nici un raspuns. mai sunt cd-uri de vanzare?   Dansez cu pozele vechi Icon_minitimeSam Oct 10, 2009 1:44 pm

Alexsay:Love a scris:
Dansez cu pozele vechi 00_ves12
Dansez cu pozele vechi 00_ves13
Track List

01. Intro feat. DJ Wicked
02. Alb Negru feat. Camuflaj & Anda
03. Atunci…Acum feat. DJ Twist
04. Asta-i pentru noi
05. Liber sa aleg feat. Feli
06. Fa-ti timp
07. Caracter de piatra feat. DJ Wicked
08. Ne inchinam feat. Cumicu & DJ Maka
09. Dansez cu pozele vechi
10. Ramai cu noi Tata
11. N-o sa ma vezi
12. Am sa mor odata cu… feat. Katana
13. 87.26 mai…07.2 iulie
14. Hip Hop Show (skit)
15. Diferenta feat. DJ Wicked
16. Tipic mie
17. Loc mai bun feat. Cainele aka So’Ldat
18. ”Fericitul” feat. Masteru
19. Impreun

Download

Albumul se poate gasii si pe suport Cd la pretul de 24 de lei (toate taxele incluse totu e la vedere)
Pentru comenzi trimiteti un email la adresa comenzivescan@yahoo.com impreuna cu Numele complet , Adresa completa (+ cod postal) si nr de cd-uri dorite
Sus In jos
Tiby*

Tiby*


Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 02/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Timisoara

Dansez cu pozele vechi Empty
MesajSubiect: Re: Dansez cu pozele vechi   Dansez cu pozele vechi Icon_minitimeSam Oct 10, 2009 2:32 pm

prea fain albumu.Tine-o tot asa.

Bafta
Sus In jos
Iry_




Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 10/10/2009

Dansez cu pozele vechi Empty
MesajSubiect: Re: Dansez cu pozele vechi   Dansez cu pozele vechi Icon_minitimeVin Oct 16, 2009 4:45 pm

exista vreo sansa sa cumperi albumu asta in carcasa?
Sus In jos
_bLu_

_bLu_


Numarul mesajelor : 11
Data de inscriere : 23/10/2009
Varsta : 35
Localizare : Pitesti

Dansez cu pozele vechi Empty
MesajSubiect: RESPECT !!!   Dansez cu pozele vechi Icon_minitimeVin Oct 23, 2009 11:08 am

Super acest album.Super voce super flow. Nu cunosc persoana care sa asculte albumu asta si sa nu ii placa macar o melodie ...

RESPECT VESCANE!!! cheers
Sus In jos
argy




Numarul mesajelor : 10
Data de inscriere : 17/09/2009

Dansez cu pozele vechi Empty
MesajSubiect: Re: Dansez cu pozele vechi   Dansez cu pozele vechi Icon_minitimeLun Noi 30, 2009 11:14 pm

deci ... albumul asta se mai vine sau ... ? nu raspunde nimeni la mail-uri plm .... imi place vescan si vreau sa ii cumpar albumul si alexsay si-a cam bagat pula in ea treaba din cate observ io ... daca se mai poate comanda albumul , va rog sa imi raspundeti si mie cum fac ... dar nu prin alexsay .
Sus In jos
wrock

wrock


Numarul mesajelor : 110
Data de inscriere : 07/05/2009

Dansez cu pozele vechi Empty
MesajSubiect: Re: Dansez cu pozele vechi   Dansez cu pozele vechi Icon_minitimeMar Dec 01, 2009 10:24 am

argy a scris:
deci ... albumul asta se mai vine sau ... ? nu raspunde nimeni la mail-uri plm .... imi place vescan si vreau sa ii cumpar albumul si alexsay si-a cam bagat pula in ea treaba din cate observ io ... daca se mai poate comanda albumul , va rog sa imi raspundeti si mie cum fac ... dar nu prin alexsay .


nu stiu si nici nu cred ca mai este albumul "dansez cu pozele vechi" in format cd Like a Star @ heaven
Sus In jos
http://www.wrock.tk
argy




Numarul mesajelor : 10
Data de inscriere : 17/09/2009

Dansez cu pozele vechi Empty
MesajSubiect: Re: Dansez cu pozele vechi   Dansez cu pozele vechi Icon_minitimeMar Dec 01, 2009 4:46 pm

sustine miscarea , cumpara albumul si albumul pl ... bun asa ... e bine , am platit banii pe cd si mi l-am facut io pe cd ca banii s-au dus ,albumul nu a venit ...... ca in bancurile proaste ...
Sus In jos
wrock

wrock


Numarul mesajelor : 110
Data de inscriere : 07/05/2009

Dansez cu pozele vechi Empty
MesajSubiect: Re: Dansez cu pozele vechi   Dansez cu pozele vechi Icon_minitimeJoi Dec 03, 2009 8:34 pm

Am vorbit cu Vescan .. si a zis ca albumul "Dansez cu pozele vechi" in format cd ... Nu mai exista demult ... s-au epuizat Smile
Sus In jos
http://www.wrock.tk
argy




Numarul mesajelor : 10
Data de inscriere : 17/09/2009

Dansez cu pozele vechi Empty
MesajSubiect: Re: Dansez cu pozele vechi   Dansez cu pozele vechi Icon_minitimeVin Dec 04, 2009 11:35 pm

si atunci de ce o mai primit banii si mi-o zis sa trimit banii ... in fine ... asta este , tzeapa mea ,nu ma asteptam la asa ceva mai ales din partea unor artisti de hip-hop ... mi-o lasat un gust amar . pace
Sus In jos
wrock

wrock


Numarul mesajelor : 110
Data de inscriere : 07/05/2009

Dansez cu pozele vechi Empty
MesajSubiect: Re: Dansez cu pozele vechi   Dansez cu pozele vechi Icon_minitimeSam Dec 05, 2009 2:20 am

O sa ai urmatroul album moca:)
Sus In jos
http://www.wrock.tk
pauLL




Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 16/12/2009

Dansez cu pozele vechi Empty
MesajSubiect: Re: Dansez cu pozele vechi   Dansez cu pozele vechi Icon_minitimeMier Dec 16, 2009 10:46 am

Cum sa definesc albumul asta "iti loveste inima, iti aduce aminte de momentele proaste din viata ta , asta daca te regasesti in versuri, iar pe langa asta te ajuta si te impinge de la spate sa mergi mai departe.

Bravo
Sus In jos
Vescan




Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 13/03/2009

Dansez cu pozele vechi Empty
MesajSubiect: Re: Dansez cu pozele vechi   Dansez cu pozele vechi Icon_minitimeVin Dec 18, 2009 1:27 am

argy a scris:
si atunci de ce o mai primit banii si mi-o zis sa trimit banii ... in fine ... asta este , tzeapa mea ,nu ma asteptam la asa ceva mai ales din partea unor artisti de hip-hop ... mi-o lasat un gust amar . pace


nu cred ca ti-a luat nimeni banii...cel putin nu eu!am avut 100...s-au dat...

ms de sustinere!
Sus In jos
argy




Numarul mesajelor : 10
Data de inscriere : 17/09/2009

Dansez cu pozele vechi Empty
MesajSubiect: Re: Dansez cu pozele vechi   Dansez cu pozele vechi Icon_minitimeVin Dec 18, 2009 11:37 pm

n-am zis ca tu ... banii i-am trimis lui aleksay ... si imi doream albumul original ... poate reeditezi albumul si o sa se ocupe cineva mai serios de vanzarea lui ... pace si bafta in continuare ca faci o treaba foarte buna ... deaia imi doream asa mult albumul ... banii vin si se duc plm, eu imi doresc albumul ... daca e nevoie o sa dau alti bani pentru el ,nu e asta problema ...
Sus In jos
Kill3ru

Kill3ru


Numarul mesajelor : 10
Data de inscriere : 12/01/2010
Varsta : 32
Localizare : England

Dansez cu pozele vechi Empty
MesajSubiect: Re: Dansez cu pozele vechi   Dansez cu pozele vechi Icon_minitimeMar Ian 12, 2010 6:31 am

Hai salut, Vescan si toata echipa.

Am si eu o intrebare, vreau sa cumpar si eu ambele albume "Dansez cu pozele vechi" sii "Ochii Strazii", se poate ?

Imi place la nebunie muzica ta, si as vrea sa le am original.

Astept un raspuns!

Merci Fain!
Sus In jos
wrock

wrock


Numarul mesajelor : 110
Data de inscriere : 07/05/2009

Dansez cu pozele vechi Empty
MesajSubiect: Re: Dansez cu pozele vechi   Dansez cu pozele vechi Icon_minitimeMar Ian 12, 2010 6:26 pm

Cum am zis şi mai sus,aceste două albume nu mai sunt in format cd.Cred ca ai "apelat" prea tarziu şi nu cred că se mai fac.Aşteapta următorul album şi daca iți va placea,sigur o sa-l poți achiziționa. Like a Star @ heaven
Sus In jos
http://www.wrock.tk
Kill3ru

Kill3ru


Numarul mesajelor : 10
Data de inscriere : 12/01/2010
Varsta : 32
Localizare : England

Dansez cu pozele vechi Empty
MesajSubiect: Re: Dansez cu pozele vechi   Dansez cu pozele vechi Icon_minitimeMier Ian 13, 2010 12:18 am

Ahh ok. Multumesc oricum! Sigur o sa imi placa urmatoru cd Very Happy :X! Nu e melodie sa nu imi placa pana acu Wink)!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Dansez cu pozele vechi Empty
MesajSubiect: Re: Dansez cu pozele vechi   Dansez cu pozele vechi Icon_minitime

Sus In jos
 
Dansez cu pozele vechi
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Vescan :: Materiale Oficiale-
Mergi direct la: